Let`s make a movie!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Let`s make a movie!

Studiourile "MegaMOVIE" fac castinguri pentru un nou film.
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 This is` Me...Pikabooo`:]]

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Jullie`

Jullie`


Mesaje : 64
Data de inscriere : 14/01/2010
Localizare : Pe Jupiter

This is` Me...Pikabooo`:]] Empty
MesajSubiect: This is` Me...Pikabooo`:]]   This is` Me...Pikabooo`:]] EmptyJoi Ian 14, 2010 11:54 am

Interese:

Singing.

Dancing.

Ei bine?!
Nu sunt multe de spus despre mine:-??Sunt o fata anormala;)),si prin asta nu glumesc chiar sunt nebuna;)).
Imi place la nebunie sa ma distrez sa`mi traiesc viata si sa rad non`stop:Xcea ce fac si acum:-P.Nu`mi plac bananele si sunt mandra de asta:X :]].
Ador movul :X.
Ascult cam toate genurile de muzica dar unul ma influenteaza cel mai tare rockul:X.Ahh ma cheama Oana creca va`ti dat seama nu??Wink)defapt nu ca naveati de unde sa stiti anyway.
Vreau sa ma fac scriitoare deoarece prin acest lucru imi pot elibera toate sentimentele gandurile si emotiile ce le`am trait vreodata iesind ceva cu totul minunat :X
Well,urasc oameni cu fite hey nu`ti convine ceva dute si impuscate nu sunt obligata sa`ti suport ifosele!In mod clar o sa ziceti ca sunt cu pluta dar eu zilnic trebuie sa am ceva cu cineva intr`o zi nu`l suport pe acela in alta zi pe ala in alta zi nu`mi pot suporta nici prieteni asta e.A da si urasc galbenul ce culoare urata>;P.Again a da:]] urasc manelele naiba sa le ia cine le`o mai fi inventat si pe astea .
Friends??etto eu va iubesc pe toti dar in mod special :My` lover:X[Laur]
Mami[Chou]
Tati[Roby]
Fiicele[Sonya:X,Gaby`y:X]
My favourite sisters[Alez a mia`+ cry tot a mia:]];X]
Buny[Yume]
Bff :
[Ioana]
[Cathy]
[Denissa]
[Adda]
[Clau]

Friends:
Dudu
Cezy
Alina
Elly
Razvan
Vlad
Alex
Gosmy[Andrei] Etc etc[Sunteti prea multi]
My favorite: number one mirificul:]][Justin Bieber ;x]Britney Spears,Lady Gaga,Guess Who:X etc etc si la astia :]]
Mercy ca va`ti pierdut 5 minute din viata sa` va` holbati la` despre mine ;]
O zi placuta in continuare.
;*
Sus In jos
Saki~

Saki~


Mesaje : 5
Data de inscriere : 13/01/2010

This is` Me...Pikabooo`:]] Empty
MesajSubiect: Re: This is` Me...Pikabooo`:]]   This is` Me...Pikabooo`:]] EmptyJoi Ian 14, 2010 2:32 pm

nepotica mea scumpa >;d< ai aparut si tu :3333
ehm, ce sa'ti urez in afara de welcome si spor la nebunie =]]
luv ya <3
Sus In jos
Jullie`

Jullie`


Mesaje : 64
Data de inscriere : 14/01/2010
Localizare : Pe Jupiter

This is` Me...Pikabooo`:]] Empty
MesajSubiect: Re: This is` Me...Pikabooo`:]]   This is` Me...Pikabooo`:]] EmptyJoi Ian 14, 2010 7:05 pm

huh` buny cea dragalasa :]] >;d< ;x
ehh` cum sa nu apar eu ;]]
mercy de welcome
and
luv you too
;x
Sus In jos
Continut sponsorizat





This is` Me...Pikabooo`:]] Empty
MesajSubiect: Re: This is` Me...Pikabooo`:]]   This is` Me...Pikabooo`:]] Empty

Sus In jos
 
This is` Me...Pikabooo`:]]
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Let`s make a movie! :: About us :: Despre noi-
Mergi direct la: